Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi igazgatás szakot...

Nemzetközi igazgatás szakot végzettek mit tudnak csinálni? El lehet helyezkedni ezzel a szakkal?

Figyelt kérdés
Olyan általánosnak érzem ezt a szakot, tudom alapképzésben csak alapokat tanul az ember mindenből, ami semmire sem jó igazán, de kezdek kétségbeesni, hogy ez egy olyan szak, amivel nem tudok majd mit kezdeni, hiszen senki sem tudja, hogy mi is ez valójában.

2013. jún. 29. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag államigazgatást tanulunk nemzetközi körítéssel. Nem mondanám, hogy semmire nem jó, de azért egy mesterdiploma tényleg kell mellé. Egyébként ott, ahová ez a diploma jó, tehát a közigazgatásban, tudni fogják mi ez. A privát szektorban nem, de cégek igazgatására nem is készít fel a szak.

Ha van bármi kérdésed írj nyugodtan.

2013. júl. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a tanáraimat, de ők sem fűztek sok reményt a szakmában való elhelyezkedésnek, annak ellenére, hogy elég jó egyetemen vagyok. De akkor meg minek indítanak ilyen szakot, miért hülyítenek az elején, hogy ez jó lesz? Most pedig itt vagyok, lassan végzek a szakkal és csak lesek ki a fejemből, mert akármerre érdeklődök sehol sem kellek.
2013. júl. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!