Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia/fizika tankönyveket...

Kémia/fizika tankönyveket tudtok nekem ajánlani, ha itthon szeretnék tanulni, nulla szintről?

Figyelt kérdés
évekkel ezelőtt volt utoljára fizika, illetve kémia órám. Minden bizonnyal kezdem az egyetemet szeptemberben, tudom, hogy lesz felzárkóztató ezekből a tárgyakból, de jó lenne mindent átnyálazni egyszer kezdés előtt. Mit tudnátok ajánlani?
2013. júl. 2. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kémia:a Mozaik kiadó könyveit szokták preferálni, szerintem abból tudsz otthon tanulni. A fizikához sajna nem tudok hozzászólni.
2013. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! és egészen 7. osztálytól vegyem át, vagy itt is úgy van mint több tárgynál, hogy áltisiben felületes tanítás, gimiben ugyanaz, csak részletesen? mert akkor ugye elég 9. osztályos könyveket vennem először.
2013. júl. 2. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Villányi Attila: Kémia összefoglaló középiskolásoknak

Kémia a kétszintű érettségire

Dr. Boksay Zoltán-Dr. Csákvári Béla-Dr. Kónya Józsefné : Kémia III.osztály (Nemzeti Tankkönyvkiadó)

A fizikához nem értek, de nekünk gimiben Mozaikos volt.

2013. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég,ha a 9. osztályos anyagtól nézed át.
2013. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi! igen, azthiszem a Villányi nevet több helyen olvastam :)
2013. júl. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!