Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jendrassik györgy szolnoki...

Jendrassik györgy szolnoki iskoában a gépgyártástechnológiai technikus képzésre nagy a tuljelentkezés?

Figyelt kérdés

elég az éretsségi?

Ha tuljelentkezés van az érettségi eredményeket nézik?

Nehéz bekerülni?



2013. júl. 3. 14:36
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én pont most voltam 4. éves ott és most megyek technikusira, az osztályból 21 ember maradt technikusin (akik előtte is ott tanultak és ott akarnak maradni azokat tuti felveszik szóval ennyien biztosan jönnek....) tehát maradt 19 hely, általában 3-4 szeres túljelentkezés van, de az esélyed megvan rá hogy felvesznek, és igen, az éretségidet nézik....
2013. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jahm és elég az érettségi, de ha nincs előképzettséged akkor le kell raknod egy szintemelő vizsgát majd... (előző voltam )
2013. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!