Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket okj képzést ajánlanátok?

Melyiket okj képzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Érettségi után vagyok kéne szakma.Autószerelő,Autótechnikus,

autóelektronikai műszerész,elektronikai technikus,

Autószerelés próbáltam már egy OT mercit szereltünk ezért élveztem de nagyon koszos lesz az ember az nem tetszik.

Esetleg Ács,állványozóra gondoltam még. Szerintetek?



2013. júl. 5. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ács is piszkos lesz, igazából azok a szakmák amikkel el is lehet helyezkedni és megfizetik mindegyikkel piszkos leszel munka után. Azok a szakmák amiket okj képzésen oktatnak és nem leszel piszkos azoknak az egyetemi szintű változatával lehet pénzt keresni. Szóval vagy vagy.
2013. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mi bajod lesz ha piszkos leszel?

Penzt akarsz keresni?

Melo utan igy is ugy is lefurdessz..

2013. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom ,hogy az ilyen olajos kezű melós embert sokkhelyen lenézik főleg a lányok ..bár pont leszarom
2013. júl. 5. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Autóvillamosság...nos az a jövő..most is kaszál a vill.szer, de csak akkor, ha érti a szakmát..a régiek csak tapogatóznak.


Annyira koszos nem leszel, de pénzed az dögivel.

Érdekes megközelítés az ács.. akkor nem érzel konkrét elhivatottságot?

2013. júl. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a lány, aki lenéz egy munka után "koszos" pasit, az hülye, már bocs...

Én ha látok egy olyan embert utcán, tömegközlekedési eszközön, bárhol, akkor ilyesmit gondolok: De jó, hogy ez az ember dolgozik és nem csak a fenekét veri otthon és sír-rí állandóan, hogy nincs pénze, mert kevés a segély... Milyen jó, hogy ez az ember elég szorgalmas hozzá, hogy ilyen munkát végezzen és nem csak olyan emberekkel van teli a világ, aki irodai munkát akarnak...

Vagy valami ilyesmi fut át az agyamon.

Volt olyan, hogy a nagy melegben műszakos busszal mentem haza egy városból, ami ugye teli volt izzadt munkásemberekkel, de nem hisztiztem miatta, mert tudtam, hogy dolgoztak, hogy pénzt keressenek, hogy eltartsák a családjukat... De azokat a segélyből élő embereket meg tudnám ölni a szememmel, akik csak lusták fürödni...

2013. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!