Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemrég csináltam egy IQ...

Nemrég csináltam egy IQ testet (mensa hivatalos) és 116 os érték jött ki. jelenleg nem járok egyetmre, de szerintetet bármelyik egyetemet el tudnám végezni ezzel? (elég komoly terveim vannak)

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha lusta vagy, lehet 140-es IQ is akkor sem fogod elvégezni. Ha az alapok kimaradtak általánostól, akkor nem sok esély van rá.
2013. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

nincs 100-as IQ-m, de ötössel államvizsgáztam

minden a szorgalomtól függ, nem az IQ-tól

2013. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Tudtommal a 116 az teljesen átlagos. Ha van szorgalmad bármit el tudsz végezni.
2013. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez a teszt elég nagy hulyeség, és kár erre alapozni bármit is. Én pl. időre nem tudok jól teljesíteni.
2013. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BringaManó ***** válasza:
Szerintem ettől még bármelyiket, hiszen nemcsak -- sőt: nem elsősroban -- ezen múlik.
2013. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az IQ normál eloszlást követ, a teszt úgy van elkészítve, hogy az emberek 68%-a 95-115 közötti értéket kapjon, ezt nevezzük átlagos IQ-nak. Szóval az emberek több, mint 68%-ánál magasabb az IQ-d, vagyis az alapképességek tekintetében nem indulsz hátrányból, sőt, az átlag felett vagy kicsivel. De mint azt már többen leírták előttem: az egyetemi tanulmányokhoz elsősorban nem magas IQ érték szükséges, hanem szorgalom és elhivatottság.
2013. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
No sikerült az egyetem?
2021. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BringaManó ***** válasza:
:-)
2021. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés miért van kiemelve 7 év után? :D
2021. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BringaManó ***** válasza:
100%

ez a "kiemelés" funkció nekem kicsit rejtélyes: sokszor nem úgy tűnik, mintha maga a kérdező emelné ki (ahogy amúgy gondoltam volna), hanem néha mintha a "rendszer"(/modi) tenné oda, anélkül hogy lenne különösebb indoka, értelme.

vagy hogy van ez? belelát valaki?


ebben az esetben pl. az előtt lett kiemelt, hogy #7-es kérdés megjött volna? vagy azt követően?

2021. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!