Ahhoz, hogy allatkertben dolgozzak, vagy allatorvos legyek, (inkabb az rlsore vonatkozik a kerdes) a biologianak melyik agat/reszet kell tanulni?

Figyelt kérdés
Nemtudom mennyire fogalmaztam erthetoen, vagy mennyire nem, de varom a valaszokat es elore is koszi!:D:)

2013. júl. 5. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Állatkertben mit csinálnál? Sok fajta állás és munkakör van állatkertben, több végzettség jó lehet.
2013. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Allatgondozo, vagy allattrenerre gondoltam. (masodik, pl. aki a papagajjal vagy fokakkal mutat be trukkoket, satobbi)
2013. júl. 5. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Állatgondozói állás (már ha hirdetnek) tudtommal nem igényel képzettséget, nyolc általánossal megoldható. A többi speciális, lehet állatorvos, kutató, természetvédelmi projektben munaktárs, de van önkéntes és diákmunka is. A biológia minden ágát kell tanulni, ha ilyen irányra akarsz menni, mert vagy állatorvosi, vagy biológus irányról lehet errefelé tendálni.

A Fővárosi Állatkertben biztosan, de szerintem a többi állatkertben is van önkéntes és diákmunka. Menj be, érdeklődj, milyen állások vannak, és azokhoz milyen végzettség szükségeltetik, biztosan szívesen válaszolnak. Akár még egy nyári pár napos önkéntes munkát is vállalhatsz, hogy lásd, milyen "belülről".

2013. júl. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! ha ipyen téren érdeklődsz és szeretnél egy kézzel fogható diplomát is akkor vagy állatorvosi( van külön exotikus állat szakirány ) vagy biológia alapszak és rá zoológusi mester szak SZIE-en. Remédlem tudtam segíteni:)
2013. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!