Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van -e lehetőségem még 2013...

Mártis kérdése:

Van -e lehetőségem még 2013 szeptemberében másik szakon újrakezdeni?

Figyelt kérdés
A felállás: Új szakon szeretnék kezdeni, szeptemberben kezdtem az egyetemet,de a második félévem elég vacak lett,pár vizsgára el sem mentem,mert már nem akarok ezen a szakon tanulni.Mit tehetek még most,hogy újra elölről kezdjem ,más szakon?

#másik #szakon
2013. júl. 7. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
TVSz-ben van hány kreditnek kell meglenni hogy válthass.
2013. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnézem,köszi,csak azt nem tudom,hogy lejárt-e már a határidő most vagy nem,ha még menne is?
2013. júl. 7. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is folyamatosan gondolkozom még.


Küldött az egyetem egy levelet, melyben határidők voltak, többek között, hogy hozzánk meddig lehetne átiratkozni, karon belül szakot váltani.


Nos, én reménykedem, hogy máshol is így van.


Ezek szerint reg. hét előtt egy héttel, vagy valami ilyesmi. Augusztus végéig kb.


Te honnan hova? :)

2013. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom,nem sokan akarnak szakot váltani...:)
2013. júl. 9. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Mondom, szerintem szeptemberig. Ha nem, én is meg vagyok lőve.

2013. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!