Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akkor most meddig ingyenes az...

Akkor most meddig ingyenes az első OKJ?

Figyelt kérdés

Egyik helyen azt olvasom, hogy 21 éves korig (évveszteseknek 22), máshol pedig 22 éves korig (évveszteseknek 23).

Melyiknek higgyek?

Most lettem 21..



2013. júl. 8. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy 21 éves korig. Mivel tavaly lettem 21 és akkor vesztettem el a munkámat nem sokkal a 21. szülinapom után, így szakmát akartam tanulni de már csak a munkaügyi központon keresztül volt erre lehetőségem...
2013. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

21 éb (nemrég változott ezért látsz a neten kétféle korhatárt, mert sok a régi honlap amit nem frissít más senki)

21 évesek korod után estin tudsz ingyen szakmát szerezni, iskolarendszerű képzésben. Tehát nincs veszve minden, ha későn kap valaki észbe (nem tanfolyamot kell nézni az mindig fizetős képzés), hanem esti iskolarendszerű szakképzést. (feltéve ha nincs még okj szakmád amit az állam pénzén szereztél meg)

2013. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*21 év elütöttem bocs
2013. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a nappali tagozatra

vonatkozik

2018. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!