Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki Tanulna velem így...

Valaki Tanulna velem így nyáron kémiát?

Figyelt kérdés

Sajnos van pár dolog ami nem tiszta, és jó lenne ha lenne segítségem!

Privátban is írhattok!


2013. júl. 12. 20:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az alap dolgoktól lenne jó
2013. júl. 12. 20:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen célból akarsz a nyáron kémiát tanulni?
2013. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nemrég kezdtem el egyedül tanulni a kémiát teljesen a nullától, villányi könyvekből. ha gondolod átküldöm, pdf-ek. közben jegyzetelek, és oldom meg a feladatokat. tök jó sikerélmény, mert mindig is kínai volt nekem a kémia, de egyetemen szükségem lesz rá, és most a célom, hogy mindent átvegyek belőle szeptemberig.
2013. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. Válaszoló!

Szeretnék gyógyszerész lenni, de ehhez ugye kémia kell, tudom, hogy ezt nem most kellett volna elkezdenem, de eddig nem volt rá lehetőségem. Tavaly kezdtem el a gimnáziumot esti tagozaton, azóta már 10.-es vagyok. Viszont a kémia tanárnőm soha semmit nem magyaráz el abból amit lead! Hiszem, és látom is hogy menne a kémia, csak rossz az hogy ha megakadok nincs kitől kérdezzek.

2.Második válaszoló!

Nagyon kedves vagy, szívesen veszek mindenféle segítséget, kérlek írj privátban!

2013. júl. 13. 08:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 20 éves vagyok
2013. júl. 13. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!