Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legkönnyebb nyelvvizsga?

Melyik a legkönnyebb nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Külön szeretném lerakni a szobeli es irásbelit, ezek között bármennyi idő eltelhet? Javasoltak már ecl,ösd,origot is, de nem vagyok egy nyelvkirály, jo 5 ös voltam vegig németböl de akkor se érzem h keszen allnék..de tanulom szoval szükség lenne rá pluszpontok miatt, mennyi a max pluszpont??

2013. júl. 13. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Középfokú 28 pont, felsőfokú 40 pont, de nyelvvizsgákért maximum 40 plusz pontot kaphatsz és csak a komplexek számítanak.
2013. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az "ÖSD"-ét nem tudnád "kölön" lerakni, ha jól tudom.

Ott csak egybe lehet menni és ha nem siekerülne az egyik rész, az egészre kell újra jelentkezni (meg az egész vizsgadíjat újra befizetni) Úgyhogy "ECL"

2013. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és az mindegy h melyik részét csinálod előre? Olyan lehet hogy az irásbelit ecl, a szobelit origonál.csinálom??
2013. júl. 13. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
ÖSD, Goethe akkor felejtős, ha így akarod megcsinálni. Bár szerintem jobb egyben letudni az egészet. Amiket külön-külön lehet csinálni, azt többnyire lehet kombinálni egymással. Szóval ECl és Origo is kombinálható.
2013. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!