Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bejuthatok a rendőrséghez?

Bejuthatok a rendőrséghez?

Figyelt kérdés

Régen asztmám volt, amit serdülőkorom végére szerencsére kinőttem.

Jelentkezhetek így a rendőrséghez? Ettől függetlenül, hogy régen kezeltek, most megadják a lehetőséget nekem is?

Megjegyezném ,hogy kiskoromban sem volt súlyos az asztma, a gyógyszereket sem vettem be soha.

Az eü lapra rá kell írni, hogy régen kezeltek vele, Ha ráírom nem fogják egyből félretenni a lapomat?


2013. júl. 18. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne írd rá!
2013. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog de mint a félgörög hős írta, nem írd rá.
2013. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én is gondoltam erre, mert ugye elmúltak a tünetek, kinőttem és úgysem jönnének rá. a bökkenő csak annyi, hogy a háziorvos is kiad egy ugyan olyan papírt, és ha vele ellentmondásos lapot adok be, abból mégnagyobb gondom lehet.

szerintetek meglehet győzni az orvost, hogy ő se írja rá? mennyire engedékeny ilyen esetekben a gyerekorvos?

2013. júl. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!