Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi, hu bizonyítvány dokumen...

Cicek kérdése:

Felvi, hu bizonyítvány dokumentum elutasítva! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A középiskolai bizonyítvány nem minden oldalát töltöttem fel és ezt most vettem észre, hogy nincs számítható pontom, mert a középiskolai eredményem 0! A törzslapok a 9-10-11 évfolyamról, és a 12 es bizi ott van, de ez nem elég!

Ha most beküldöm az info@felvi-nek, akkor berögzítik? Most olyan mintha nem is jelentkeztem volna? Más nem szúrta el a dokumentum feltöltést? Határidőben nem jeleztek hibát, minden "fül" zöld volt, hogy minden rendben-aztán meg most elutasítottak!



2013. júl. 19. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

A jelentkezésedet biztos nem utasították el, legrosszabb esetben is csak duplázásra vagy kényszerítve, hisz a bizonyítványt csak akkor kell feltölteni, ha nem akarsz duplázni.


Amúgy 9-12-nek elégnek kell lennie, nekem pl. csak 11-12 van fel. Ezért biztos nem utasították el, valami más lehet.


Nem lehet esetleg, hogy egyszerűen duplázással több pontod van és ezért nem számították a ki?

2013. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Felveszed szépen a telefont és megkérdezed tőlük, hogy ilyen esetben lehet-e dokumentumot pótolni vagy sem. Ha nem, akkor így jártál, máskor jobban kell figyelni. Ilyen esetben automatikusan duplázással fognak számolni.
2013. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ácsi! Törzslap alatt mit értesz? A 11-es és 12-es bizonyítványod fénymásolatának kéne ott lenni! A törzslap egész pontosan mit takar?
2013. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Indok: A benyújtott dokumentum nem fogadható el a középiskolai eredményeinek igazolására. (a törzslapok fel vannak töltve)

Kedves kaosmagier!

Köszönöm a válaszod, de sajnos duplázva, csak 232 pontom van, így nem jutok be, minden képen kellenek a tanulmányi pontjaim! Én feltöltöttem időre a dokumentumokat, és minden "zöld" is volt, de most olyan mintha a bizonyítványom 9.10.11. osztálya nem lenne feltöltve és ez miatt el van utasítva!

És kedves névtelen!

Felhívtam őket, ugyanezt mondták, hogy nincs feltöltve a bizim! Nem garantált, hogy beszámítják, amit ma megküldtem nekik! "Ennél többet nem mondhatok, én csak azért ülök itt, hogy tájékoztatást adjak!" - mondta a call centeres hölgy! Azaz érdemben nem adott választ, és én arra lennék kíváncsi, hogy mással is történt ilyen akár az idén akár az elmúlt években!

2013. júl. 19. 19:14
 5/15 A kérdező kommentje:
A törzslap az, amit a gimnázium kiadott igazolás, a 9-10-11 évfolyam eredményeiről, ezt már a jelentkezéskor feltöltöttem februárban! A bizimnek csak a 12 . évfolyam oldala van fenn, mintha a többit nem töltöttem volna fel!
2013. júl. 19. 19:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Értem. Nem ugyanilyen, de 1-2 pontban megegyező problémám volt. Szóval. Nem a törzslapot, hanem a 11-es bizid fénymásolatát kellett volna feltölteni. Hogy az a bizonyos rovat zöld volt és nem jelzett hibát az azért volt, mert Te a 12-est feltöltötted, amivel tulajdonképpen bizonyítottad, hogy elvégezted a középiskolát, viszont az érettségi eredményeid alapján is kiszámítható ugye a pontszámod, ezáltal tűnt úgy, hogy minden ok (velem is ez történt). A hibát a pontszámaid alapján vetted észre?
2013. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, a pontszámok alapján! :(

Mivel határidőben minden rendben volt, eszembe se jutott, hogy gond lehet, így csak most vettem észre, hogy a tanulmányi pontjaim 0! :(

Beküldtem ma a bizim minden oldalát, de senki nem ad választ arra, hogy elfogadják e!

Neked mi lett???

2013. júl. 19. 19:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam elkavarták a dokumentumaim, hétfőn - az ügyfélszolis csávó tanácsára - elküldtem ismét, de most emailben, a tértivevényes postás papírral. Tegnap fel is töltötték, de egy pár email azért volt közöttünk, mert hogy nem tudják megígérni, hogy feltöltik, tekintve, hogy a dokumentumpótlási határidő 10-én lejárt blablabla. De kaptam jogi segítséget (nővérem), jogszabályokra hivatkoztam, tekintve, hogy bizonyítékom volt arra, hogy ők cseszték el. Én is a pontszámok alapján vettem csak észre, hogy baj van, mert egyedül a 11-es bizonyítvány hiányzott. A 12-est feltöltötték. Hogy nem válaszoltak az emailedre, az azért van, mert 2-3 nap, mire elolvassák. Nem tudom, hogy hétvégén lesz e ügygélszolgálat, de a legközelebbi munkanapon sztem kapsz rá választ, mert nekem is másnapra már minden emailt meg is válaszoltak. Viszont, ha nagyon őszinte szeretnék lenni, nem biztos, hogy fel fogják tölteni. Hétfőről csütörtökre rakták az enyémet is fel, de azt is azért, mert már jogszabályokkal fenyegetőztem. Nálad meg ráadásul még csak nem is jogos, hogy most küldted el, mivel eleve rossz dokumentumokat akartál felrakni. Sajnálom, de annyira ne bízz bennük ilyen téren :(
2013. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy egyenesbe vagy és rendbe tudtad tenni!

Én is feltöltöttem minden oldalt, de azt mondják, hogy nem, és a dokumentumok között sincs fenn! Az a gond, hogy nem előbb vettem észre :((

Most anyukám küldött egy mailt nekik, hogy jogilag mi mindent megtettünk, de milyen jogszabályra lehet hivatkozni? Nem kell pontosan, de valami szakkifejezés van rá?

2013. júl. 19. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a Te esetedben nincs jogszabály. Nem szívesen írom le, de ezt Te rontottad el és egyedül az ügyfélszolisok jó indulatára tudsz számítani. Viszont, ha gondolod, elküldöm neked a levelezést köztem és az ügyfélszolisok között, hátha találsz benne valami hasznosat. Csak akkor küldj nekem priviben egy email címet, mert ide nem szívesen másolnám be, illetőleg privát üzenetben is túl hosszú lenne.
2013. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!