Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok tanulni töri...

Hogyan tudok tanulni töri emeltre?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy pl. 2011-es érettségi emeltre volt egy segédlet. Le volt írva, hogy a száray féle könyvekben melyik oldaltól meddig van a tétel. Ezt hol találom meg a 2013-as emelt szóbeliről?

2013. júl. 21. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

én most érettségiztem, de azért ennyire nem nyomta senki a seggünk alá a dolgokat... dolgozza ki az ember magának a tételt, aki nem jön rá, melyik tétel mit tartalmaz, akár a Száray-könyvből, akár máshonnan, az ne érettségizzen emelt szinten szerintem...

én a Száray-könyveket és a gimis füzeteimet használtam az írásbelire való készülésnél, még az atlaszt nézegettem, hogy az esszéknél ne érjen meglepetés, tudjam, mit hol keressek. azon kívül meg évszámgyűjteményem volt, azt tanulgattam. szóbelire a kiadott 30 tételt mind kidolgoztam a jegyzetek, a Száray meg egy vázlatosan kidolgozott könyv által.

2013. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nagyon jó lehetett a magyar érettségid, ha az értő olvasással ilyen gondjaid vannak. Olyan segédletre gondolok, ami csak annyit ír, hogy mettől meddig van a száray könyvben. Gyengébbek kedvéért: II. vh 4. tankönyv 45.oldal-78. oldal (példát írtam) Ennyi.

De azért köszönöm a "választ"

2013. júl. 26. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem talált, 97%-os magyar érettségit produkáltam. Próbáltam segítőkész választ adni a fő kérdésedre, miszerint "Hogyan tudok tanulni töri emeltre?", azzal, hogy leírtam, én hogyan készültem. Elnézést a hozzáfűzött megjegyzésért, de szerintem ilyet nem csinálnak, maximum anno a tanárod készített ilyet nektek, de mondom, simán fel lehet készülni enélkül is. Sőt, sokkal jobban jársz hosszútávon, hogyha magadtól guberálod ki, melyik tétel mettől meddig tart. De bocs, hogy próbáltam segíteni, oldd meg akkor egyedül.

(92% lett a töri emeltem)

2013. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!