Ezt nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Emelten tanulom a törit,magyart,rajzot.(én választottam ezeket a tantárgyakat,mert akkor még jónak tűntek) A magyarral nincs gond,(talán a törivel sem),viszont valamiért már utálok rajzolni, de mivel már elkezdtem be akarom/ be kell fejeznem. A töri és a magyar kötelező érettségi tantárgy, rajzból meg nem akarok érettségizni. Így most nem tudom, hogy mi legyen majd a szabadon választott tantárgy érettséginél. A kérdésem végül is az lenne, hogy maradjak a rajznál(érettségiig foglalkozok vele, utána meg nem) vagy kezdjek bele egy negyedik tantárgyba (ami úgy még több energiát igényel)?
2013. júl. 21. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Maradj a rajznál
2013. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Esetleg érettségizni még tudnál földrajzból is vagy

nem tudom, mi az ami még jól megy

2013. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Matek, angol, német kivételével minden más ötös. Én is gondoltam már a földrajzra..de még nem tudtam dönteni.
2013. júl. 21. 17:14
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom kémiából, bioszból nem nagyon akarnál menni

Esetleg valamilyen nyelvből

2013. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se maradj a rajznál, főleg hogy érettségizni sem akarsz belőle és feltételezem a továbbtanulásodhoz sem nagyon kell, mivel nem is szereted. Középszinten egy érettségit lerakni nem jelent annyi energiát, illetőleg ha jól sejtem most voltál 11-es, tehát elég sok olyan tárgy van, amit még eleve tanulsz is, vagy alig 1 éve fejezted be, tehát a tudás elég friss. Választhatod a bioszt, föcit, akár fizikát, kémiát is 5-nek, előbbi kettő nagyon könnyű, párszor átnyálazod az eddigi könyveid és kész. Utóbbi kettőnél azért kicsit több is kell, mint józan paraszti ész, számolások meg miegyéb, de ha jó voltál egyikből másikból, akkor választ azt.
2013. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
vagy informatika
2013. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A kémia,fizika olyan mint a rajz..nem szeretem. Kicsit hajlok a föci felé, bár nem tudom melyik lenne jobb és miért(a töri és a magyar mellé).

Köszi a válaszokat.

2013. júl. 21. 17:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben befejezném a rajzot.. az energia, illetve az idő szűke miatt. bár ugyan így jártam, végigvittem a kémiát, abból emelteztem, de sajnos nem lett túl jó.. az is közrejátszott (kis mértékben) hogy érettségire jól megutáltam..

de ha belekezdenél egy újba, én a biológiát választanám középszinten. az idei közepes biosz egy vicc volt.. én emelteztem, az kb jó lett, de szerintem könnyű volt a közép :)

2013. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hova akarsz menni? Rajz nem számít sehova, ha meg esetleg számítana is, valamelyik művészeti intézménybe, úgyis lenne saját felvételi..
2013. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
elte btk vagy ppke btk, valami jó helyre, de még ezt sem tudom biztosan (csak annyi hogy mindenképpen btk)
2013. júl. 21. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!