Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány órakor hozzák nyilvánossá...

Hány órakor hozzák nyilvánosságra a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
este 8-kor, de szerintem te inkább ne akarj felsőoktatásban részt venni, ha ennek sem tudsz utánanézni, mert az egy dolog, hogy nem jut eszedbe, hogy mindent megtalálsz a felvin, vagy a google által, de kb óránként írnak ki egy ilyen kérdést...
2013. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindennap felteszi egy idióta ezt a kérdést.
2013. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen k#rva könnyen tudnak egyesek ítélkezni. Talán reggeltől estig dolgozom és a 10 perces szünetemben nem a guglival bajlódom vagy nézegetem a már feltett kérdéseket, hanem a legegyszerűbb módon kiírom a kérdésem, hogy az ilyen otthonülő, lábat lógató, könnyen ítélkező mihasznák minél hamarabb megválaszolják azt. Még jó, hogy vagytok... legalább erre lehet titeket használni.
2013. júl. 23. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de amennyi időbe beletelt leírni ezt a legutóbbi kommented, már simán meg is találtad volna akárhol a választ.
2013. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez is egy értelmes kérdés:-D. És az ilyen megy továbbtanulni.
2013. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tovább megy tanulni, és 5 év múlva doktori címmel lép ki a felsőoktatásból :P
2013. júl. 25. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:
hát azt megnézem, hol adnak neked 5 év után doktori címet...
2013. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Osztatlan képzés, például fogorvosi, gyógyszerészeti, de a jogász képzés is ilyen... hogy is mondtátok? ja, igen, "felvi.hu"
2013. júl. 26. 22:25
 9/10 anonim ***** válasza:
a megjegyzésem arra irányult, hogy nem fogod tudni végigcsinálni ennyi idő alatt ;D
2013. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát képzeld, hogy végig fogom, mert egy egyetemi éven már túl vagyok, megjegyzem, 4,85-ös kummulált átlaggal, csak újrafelvételiztem egy másik szakra. ;)
2013. júl. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!