Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha engem felvettek államira...

Ha engem felvettek államira levelezőn, igazgatásszervezőre, de utána jöttem rá hogy nem elég a pont hanem bementi feltétel is van?

Figyelt kérdés
valamilyen tanfolyam, de 2. helyre megjelöltem a fizetős részét is akkor ez ügyben mit tehetek? érvénytelen az egész felvételim, vagy simán átvesznek még költségesre?

2013. júl. 24. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Legkésőbb beiratkozáskor úgyis elkaszálnak, mert nem tudod bemutatni a szükséges papírokat...
2013. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
és mit tudok tenni? ez a felvi hibája...esnem kellett volna a 2. jelöltemre egyből ha ez nem sikerül...
2013. júl. 25. 01:13
 13/17 anonim ***** válasza:
miért a felvit hibáztatod ha te nézted el? el kellett volna olvasni.
2013. júl. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%

Mit ordibálsz?

olvasd el, a hallgatói jogviszony feltétele a tanfolyam, az a beiratkozással jön létre.

Kivágnak majd, mint a macskát. Meg is érdemled, aki nem tud olvasni, maradjon az általánosban.

Igazgatásszervező, ilyen aggyal, van isten, hogy nem jött össze... nincs szükség a közigben ilyen emberekre.

2013. júl. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mégis, milyen tanfolyam kell az igazgatásszervezőire, ami felvételi feltétel?
2013. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Amúgy én is idén felvételzitem és sehol senki nem írja, hogy felvettek, hanem az alábbi szöveg található felvin: Felvételi pontszáma elérte az állami ösztöndíjas képzés ponthatárát. Az SMS szövege pedig így szólt: Nem hivatalos értesítés: elérte a (szak) ponthatárát.

Így végképp érthetetlen, hogy mégis miért szeretnéd a felvit vádolni?!

2013. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Úristen...hát ilyen embernek tényleg semmi köze a közigben, tényleg egyre sötétebbek a mai "fiatalok" (akinek nem inge ne vegye magára). szerintem el se menj beiratkozásra, ott úgyis kihajítanak. Szánalom amúgy, felvételizel és akkor még el sem olvasod, hogy mi kell, hova kell, azért a bizonyítványaid másolatát elküldted?:D

grat

2013. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!