Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könyvtárba tudnék...

Milyen könyvtárba tudnék járni augusztus hónapban, ahol az egyetemeken megszokott típusú adatbázisokhoz, folyóiratokhoz is hozzáférést kaphatok, van számítógép + internet, és nyugodtan dolgozhatok a szakdolgozatomon?

Figyelt kérdés

Épp úgy, mintha szorgalmi időszakban egy egyetemi könyvtárban volnék?

Külföldi egyetem hallgatója vagyok, szakdogát kell írnom őszre. Mivel szeptembertől sokat fogok dolgozni és ingázni egyszerre, így muszáj megírnom most, augusztusban. A BCE könyvtárában vagyok "külsős tag" - de szinte mindenhez csak és kizárólag a könyvtár épületéből férek hozzá. Plusz nekem a "flowhoz" kell az, hogy egy olyan környezetben legyek, ahol más is kussban olvas/ír/tanul, és minden elérhető legyen. Budapesten hol van ilyen, esetleg lesz nyitva egyetemi könyvtár is? Vendéglátóhelyen nem akarom írni, azt ne is vessétek fel - nyugodt, "iskolás", munkakörnyezetet szeretnék.



2013. júl. 25. 06:11
 1/3 anonim válasza:
Értelek. Én sose jártam könyvtárba..., de a kollégiumban én is csak úgy tudtam tanulni, hogy bementem a tanulószobákba, ahol mindenki tanult. Gondolod, hogy ilyen csak könyvtárakban van? (Bár hol lenne máshol, az iskolák/egyetemekek augusztusban nem tartanak semmilyen tanórát... Plusz értem, az adatbázisok ilyen egyetemi szintűek kell, hogy legyenek, amikre elő kell fizetni. Tehát otthonról el se érheted... Pedig nyáron még időben lennél... Találtál már helyet?
2013. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OSZSZK (Országos Széchenyi Könyvtár)-
2013. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A többi nagyobb könyvtár nyáron zárva van-
2013. aug. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!