Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szemüvegesen lehetek-e rendőrt...

Szemüvegesen lehetek-e rendőrtiszt?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék jelentkezni az NKE-RTK Bűnügyi igazgatási-bűnügyi nyomozói szakára. Kontaktlencsés vagyok, -0.75 és -1-es szemeim vannak.

2013. júl. 25. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha a szemed nem haladja meg a 3-as dioptriát egyik irányba sem akkor lehetsz :) de ez nem biztos keress azért egy biztosabb forrást is :)
2013. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer beszélgettünk osztálytársammal erről - ő annak tanult, csak otthagyta - , és mintha azt mondta volna, hogy egyáltalán nem lehet, még kontaktlencsés sem..
2013. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm.

#2. Ez érdekes. HHK-n a 3 katonai szakból csak 1-en nem lehet szemüveg/kontaktlencse, és fel is van tüntetve. Ellenben RTK-nál sehova nincs kiírva, de azért köszönöm a válaszod.


Az lesz a legtisztább, ha holnap felhívom őket, szerintem. :)

2013. júl. 25. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
simán lehetsz. nekem -2,25-ös mindkét szemem és felvettek :-)
2014. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de időközben tárgytalanná vált. :D
2014. jan. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!