Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyészmérnöknek tanulni...

Vegyészmérnöknek tanulni megéri? El lehet helyezkedni vele Magyarországon? (BME-s diploma)

Figyelt kérdés
az idei ponthatár is pl magasabb volt mint az orvosira és mindenki kémiábol emeltezik oda is szinte.

2013. júl. 28. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
most még igen, de mire végeznél már valószínűleg abból lesz pont túlkínálat, mert mostanában mindenki arra jelentkezik.
2013. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan jól mondta az előttem válaszoló. Most mindenki nyomja a mérnököket. Rengetegen jelentkeznek mérnöki pályára. Amikor viszont végeznek rengetegen kerülnek ki a munkapiacra.

De persze így előre nehéz megmondani, hogy milyen szakot érdemes elvégezni, amivel biztosan el lehet helyezkedni.

2013. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Unokatesóm el tudott vele helyezkedni, viszont jól írják, nemsokára óriási túlkínálat lesz.
2013. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most el lehet vele jól helyezkedni, keresettek.

Annyi biztató azért van benne hogy, nem kell azon aggódni hogy a bekerültek nagy százaléka fog is végezni, pláne időben. Szerintem még pár évig nem telítődik a munkaerő piac vegyészmérnök kategóriában.

2013. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már most is túlkínálat van. Jelenleg is nehezen lehet vele elhelyezkedni. Ez pedig csak romlani fog. Szóval szerintem nem éri meg. Én is az vagyok, vegyiparban dolgozom kezdőként, egy multinál, szóval tudom miről beszélek.
2013. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!