Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Véleményt szeretnék kérni! 1...

Véleményt szeretnék kérni! 1 ponttal lemaradtam a pszichológiáról, de felvettek népegészségügyi ellenőri szakra, és most nem tudom hogyan tovább. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A pszichológia most 427 pont, nekem 426-t lett. A népegészségügyi pedig 275 pont és nekem oda is lenne 380 pontom.Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek megéri elvégezni a népegészségügyit, vagy mi lenne a legjobb. Köszönöm előre is a véleményeket!
2013. júl. 29. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
a kettő teljesen más, neked kell tudnod, hogy mennyire ragaszkodsz a pszichóhoz. én pl. nem is írtam be mást, csak egyfélét, és ha így jártam volna, mint te, tuti kihagytam volna inkább egy évet, de kötöm az ebet a karóhoz.
2013. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezd el szerintem, aztán fél év alatt sokat tapasztalsz..lehet hogy 3. szakon fogsz kikötni végül. 1 félév kockázat nélkül belefér.
2013. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz a népegészségügyi ellenőri szakkal!Egyik ismerősömet elbocsájtották egy cégtől kb. 1,5 hónapja de már van melója!
2013. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, tényleg. Tudom, hogy ez most kicsit egoistán fog hangzani, de azon IS aggódok, hogy 110 ponttal több pontom lett a népegészségügyhöz, és nem akarom "elpocsékolni" a tudásom. Tulajdonképpen a szüleim mondják ezt.
2013. júl. 31. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem amit mondasz. Csak ha mondjuk népegészségügyi felügyelő szakon 400 lett volna a ponthatár akkor nem így éreznéd a dolgot?

Hidd el egy szak nehézsége semmilyen összefüggésbe nincs a felvételi pontszámmal. Nem egy light képzés a népegészségügyi felügyelő szak, nem az lesz hogy könnyedén megy minden, szóval kell ott tanulni rendesen. Ezzel nem pocsékolod el a tudásodat..meg fél az után ha még mindig nem tetszik otthagyhatod mindenféle retorzió nélkül a szakot...

2013. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, véleményeket! Sokat segítettek eldönteni hogy legyen, köszönöm! :)
2013. aug. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!