Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba menjek tovább...

Milyen irányba menjek tovább egyetem után? 11. et kezdem meg és az a baj, hogy semmi elképzelésem sincsen.

Figyelt kérdés
Egy elég jó gimibe járok, benne van az ország első 15-20 gimijébe, matek-fizika-infó szakra. Matekbol nagyon jó vagyok( kemény a tanár, az osztályátlag 3., én 5-ös voltam eddig), mert megtanulom, de nem egy géniusz. Fizikával annyira nem állok jól, infóval semmenyire se. Olyanon gondolkodtam hogy építészmérnök lennék, csak nemtudom hogy oda a fizika milyen területei kellenek. Segítenétek?
2013. júl. 29. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
én is ugyanolyan cipőben járok mint te :D vagyis most kezdem a 11.-diket egy gimiben, és még én sem tudom, hogy majd hogyan tovább. de nálunk kb. az osztály 3/4-e nem tudja még, hogy mit akar majd csinálni.
2013. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

BME - Járműmérnökit ajánlanám neked.


[link]


[link]


"Speciális műszakiak. A csoportot igen vegyes foglalkozások alkotják, ide tartoznak például a gyártásfejlesztők, a műszaki beruházók, a légi irányítók, a légijármű-vezetők és a hajómérnökök is. A viszonylag magas csoport-átlagkereset a kiugróan jól, a többieknél 300-400 ezer forinttal jobban fizetett légijármű-vezetőknek és a hajómérnököknek köszönhető, akiknek átlagkeresete 743 ezer forint."

2013. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A légijármű-vezető az pl. a repülőgéppilóta? Azok is mérnökök? A hajótervező gondolom hogy mit csinál. Bocsi ha hülye kérdéseket teszek fel.
2013. aug. 4. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

A légijármű-vezető az pl. a repülőgéppilóta? Azok is mérnökök?


A repülőgép pilóta az nem mérnök, hanem pilóta. Ha esetleg pilóta szeretnél lenni, akkor azt tanfolyamon keresztül tudod elvégezni, abban az esetben nem kell felvételizned felsőoktatásba!

2013. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!