Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Francia romanisztika mellé...

Francia romanisztika mellé milyen minort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
ELTE BTKra jelentkezek. Franciául és angolul beszélek, de jó vagyok még töriből is

2013. júl. 30. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Már fel is vettek? Vagy majd csak jövőre?
2013. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fel is vettek, most idei tanévre gondolkodom, ráadásul koliba is kéne már tudnom, de ötletem sincsen. Oroszban gondolkodtam, de nem sikerült jó tanárt találnom :(
2013. júl. 30. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha engem franciára vettek volna fel, tuti, hogy magyart vettem volna fel, de mivel a magyar lesz az alapszakom... Nem tudom. Esetleg valami különlegesebb nyelv? Arab? Ilyesmi? :D
2013. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néderlandisztika
2013. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben németet vagy oroszt vennék fel, esetleg mandarint. Skype-os tanárban még nem gondolkodtál? Vagy ott sem találtál jó orosz tanárt?
2013. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most felvételizek, és francia szak mellé a kínait fogom felvenni. Bárki, akivel beszélgettem a témával kapcsolatban, mind szorgalmazta a kínait, mondván, abban van a rengeteg pénz és lehetőség. Hiszek nekik (meg persze azért is, mert élek-halok a kínai nyelvért :P )
2015. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Törit válassz v magyart kimozdít a sok nyelvészetből.
2015. máj. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!