A 2012-s felvételin 318 pontom volt. Az idén jelentkeztem,229 pontot kaptam, nem vettek fel gazdálkodás szakra.2004-ben érettségiztem, tavaly elfogadták a közgazdaságtan jeles érettségimet, az idén helyette a 2-s matekot számolták be. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

#pontszámítás #közgazdaságtan érettségi
2013. júl. 31. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Melyik intézmény és pontosan melyik szakára jelentkeztél?

Gazdálkodás és menedzsment

nemzetközi gazdálkodás??

2013. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idén pl. nemzetközi gazdálkodáson kötelező a matek. Szóval nézd meg hogy annál a szaknál amire jelentkeztél milyen tárgyak vannak megadva közltelezőnek,valószínű a matek kötelező.
2013. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Hű, hát ezzel tényleg nagyon pórul jártál.

Költségtérítéses gondolom nem érdekel.

2013. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért lehet, mert változnak a felvételi követelmények, és mást számítanak be, illetve kötelezővé tettek valamilyen tárgyat. Pl. alkalmazott közgázon a matekot, szerintem nálad is innen fújhat a szél.


De ha leírod az eredményeidet, és a szakot pontosan, ahova menni szeretnél, akkor tudunk biztosat mondani.

2013. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Járj utána, nézd meg a felvin, számold ki a pontjaidat, nézegesd meg a jogszabályokat.
2013. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!