Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezős munkarendről ugyan...

Levelezős munkarendről ugyan annak a szaknak a nappali fizetős képzésére nehéz átkerülni?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre de sajnos csak levelezősre, ha elég jól tanulok akkor átvehetnek nappalira? Hogy működik ez? Fél vagy egy év után van egyáltalán erre esélyem?

2013. aug. 1. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
1 év után lehet átjelentkezni. Tanulmányi eredmény függő a dolog, de fizetősre át szoktak venni, még nem hallottam hogy valakit aki tudta teljesíteni a 2 félévet azt ne vették volna át. Persze az a biztos ha a TVSZ-ben megnézed, mert ez egyetem függő is, hol mi a szabály.(esetleg bizonyos tanulmányi átlagot kell elérni.pl. 3.0 vagy 3.5..stb)
2013. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csak bizonyos tanulmanyi atlaggal lehet, es ugy is csak akkor, ha lett volna annyi pontod ami az adott evben a ponthatar volt. De mashol lehet mashogy:) Nalunk elegge rugalmatlanok.
2013. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszoló megkérdezhetem, hogy hova jársz?
2013. aug. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!