Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diákhitel2-őt megéri felvenni?

Diákhitel2-őt megéri felvenni?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallom, h átverés.

2013. aug. 8. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen hitelt nem éri meg felvenni. Ez alaptézis.

Ha nincs rá szükséged.


Ha szükséged van rá, mert csak abból tudod finanszírozni a tanulmányaidat, akkor megéri. Feltéve ha értelmes szakot végzel el, nem valami büfé-ruhatár szakot, amivel lesz kellemes fizetésed és megtérülő befektetés lesz a hiteled.


Különösebben nincs benne átverés, csak tisztában kell lenni a szabályokkal.

2013. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már rendelkezek egy diplomával, dolgozok is, de versenyképesebb lennék, ha elvégezném ezt is.

Nem tudok havi 30 ezret félretenni, max 15-öt, évekig meg nem akarok spórolni, ha van egy ilyen lehetőség, h felveszem aztán 2%os kamattal visszafizetem, mert éveket nyerhetek vele, ami több pénzt is jelent egyben, sőt.

Szal érted, így meg van 5 év múlva a diplomám, megugrik a fizetésem, plusz 2%-kal kifizetem.

Ha meg spórolok rá akkor addig is marad annyi a fizetésem amennyi, pplusz a suli évek alatt is.

Nem mindegy, csak sok embertől hallottam, de én is ezt szűrtem le, h mi volt?

Felvették, ami belefért aztán a büfészakos diplomájukkal ülnek otthon és kapják a leveleket és fel vannak háborodva, h át lettek verve.

2013. aug. 8. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés??? ;-))) Magad is tudod, hogy neked megérné :)
2013. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen szakra akarsz menni?
2013. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jogász
2013. aug. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!