Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen a rendészeti igazgatási-vám-és jövedékigazgatási szakra ha jelentkezem akkor kell fizikai alkalmasságira mennem?

Figyelt kérdés

Ide szeretnék menni továbbtanulni de tesiből elég gyenge vagyok, utálok futni és összeségében az egész tesit..az állóképességem is elég gyenge úgyhogy nem hiszem hogy meg tudnám csinálni. De nem szeretnék ezen elbukni meg a jegyeim elég jók, a szükséges pontokat is megtudnám szerezni, az elbeszélgetésen sem hiszem hogy gond lenne, elég határozott és elhivatott vagyok a szakmához, csak az a tesi....de végülis ha belegondolunk a munkához se kellesz állóképesség mert ezzel a végzettséggel irodai munkát tudnék végezni nem?

Nem vagyok teljesen tisztában ezekkel a dolgokkal úgyhogy ha valaki tud segíteni írjon légyszives, nagyon megköszönném :) 17/L



#továbbtanulás #Nemzeti és közszolgálati egyetem
2013. aug. 9. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a szakirányt csak levelezőn indítják, tehát még elvégezted a vám és pénzügyőr iskolát és

zászlósként dolgozol a NAV-nál, akkor tudsz ide jelentkezni.

ekkor már nincs fizikai felvételi, hisz ezen már túljutottál amikor a vám és pénzügyőr zászlós képzőbe felvételiztél.

NKE-n erre a szakra tudsz érettségi után jelentkezni: bűnügyi igazgatási [pénzügyi nyomozói]

Igen van fizikai alkalmassági a felvételinél.

2013. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!