Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logopédia? Logopédus szeretnék...

Logopédia? Logopédus szeretnék lenni. Milyen tapasztalataitok vannak? Nagyon nehéz? Én pl. sosem voltam szavalóversenyen, de szépen beszélek (ha kell logopédushoz is eljárok majd), ez nagyon fontos? Valaki itt irta, hogy versenyekre kell járni.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell versenyekre járni, ez hülyeség. És hát végül is annyira nem nehéz sztm.
2009. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
közvetlen tapasztalatod van?
2009. okt. 26. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem dolgozom a szakmánban csak közvetve.
2009. okt. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

de kell versenyre járni...én 2 éve megjelöltem a logopédia szakot(Bárczu)és volt egy alkalmassági felvételi vizsga.és ott mondta a nő,h.Karinthy,meg nem tudom milyen versenyekre kell majd nevezni...



aztán végül máshova kerültem be..


szerintem nehéz elhelyezkedni,de szép "szakma"

2009. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#Bárczi
2009. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én megkérdeztem az egyik honlapon egy híresebb logopédust, és ő azt mondta, nem kell versenyekre járni:S
2009. okt. 27. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha egy versenyen se voltam, és nekem ilyet nem is mondtak, hogy kötelező lenne. Persze ajánlgatták, hát kinek ajánlgassák ha nem nekünk, de kötelező sose volt.
2009. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-az vagyok aki azt írta h.kell versenyekre járni-


bocsi,nem akartalak félrevezetni...ezek szerint csak ajánlatos de nem kötelező:)

2009. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!