Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógusként milyen...

Gyógypedagógusként milyen esélyeim vannak?!

Figyelt kérdés

Idén kezdem tanulmányaimat, és nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz ez az egész! Hozzá kell tennem, hogy már nagyon várom, és örülök, hogy a gimi után tényleg olyannal foglalkozhatok amit szeretek, nem pedig matek példákat és fizika képleteket kell tanulnom. Utánaolvasgattam a neten, nagyon tetszik amit ott leírtak, szeretem az embereket, a gyerekeket pedig még jobban, simán el tudom képzelni, hogy ilyesmivel foglalkozzak!:)


Olvastam olyat, hogy 170-210 ezer között mozog a fizetés MO-n, gondolom külföldön ez még több, mindenképp máshol szeretném leélni az életem! Ez a 210 ezer forint, ez milyen fizetés lenne? Nem vagyok otthon az ilyesmiben, sohasem érdekelt!:) Ez most jó? Rossz? Kevés? Elég?



2013. aug. 13. 13:15
 1/4 anonim válasza:
Hát a sógornőm épp most fejezte be az egyetemen ezt a képzést, decemberben államvizsgázik. 210 ezer forint bruttóban nem olyan sok pláne ha egyedül tartod fent magad. De sokan örülnének ekkora fizetésnek így is. Szerintem csináld végig. :)
2013. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves a (nappali) alapképzés?

Három év? Négy év?- Biztos jó lesz és hasznos.

Gondolom négy éves lehet a képzés nappalin.Anatómiát nektek is kell azért tanulni.

2013. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, most látom, hogy nem gyógytornász, hanem gyógypedagógus.

Az egész más

2013. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából már az elején úgy néztem az egészet, hogy ne pénz szerint döntsek, mindenképp valami hasonlót szerettem volna, egyáltalán nincs kedvem egy másik szakhoz, ami lehet, hogy több pénzt ígér, de semmi kedvem hozzá... A másik, hogy más sem lenne életbiztosítás, mondjuk lehet, hogy munkát sem kapok! A szakkal mindenképp elégedett vagyok, még úgy is, hogy még el sem kezdtem!:) 19 vagyok.
2013. aug. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!