Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Grafikusok vagy akik annak...

Grafikusok vagy akik annak tanulnak, írnátok nekem tanácsokat, hasznos információkat?

Figyelt kérdés
Valójában nem is kérdésem,hanem inkább kérésem volna azokhoz,akik grafikus szakmában helyezkedtek el vagy épp főiskolán/egyetemen tanulnak ilyen szakon. Két év múlva érettségizek és eddig nem nagyon volt ötletem,hogy minek tanuljak majd tovább. Most felmerült a gondolat,hogy szívesen elhelyezkednék ebben a munkakörben. Idén kell felvennem a faktokat gimiben és arra gondoltam,hogy rajzot és informatikát vennék fel,tekintettel arra is,hogy saját meglátásom szerint az interneten is fontos szerepet kap a látvány,az arculat,logók stb...A rajzkészségemmel különösebb gond nincsen,bár van még mit tanulnom,de ezen a téren nagyon fejlődőképesnek érzem magamat. Az informatika is érdekel bizonyos mértékkel. Szeretnélek megkérni titeket,hogy aki rendelkezik már tapasztalatokkal,akár csak suli ügyben is, avasson be kicsit a témába egy privát üzenetben,hogy mi az,amit jó ha tudok,mennyire lesz ezzel itthon nehéz elhelyezkednek,mennyire keresett a dolog és mindent,amit jónak lát még elmondani. Ha közben valami érdekel még,megkérdezem. Nagyon hálás volnék a segítségért! :)

2013. aug. 20. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!