Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok-e olyan felsőoktatási...

Sztromatolit kérdése:

Tudtok-e olyan felsőoktatási intézményt, ahova pótfelvételi nélkül is be lehet iratkozni, költségtérítésesen?

Figyelt kérdés

Okj-s képzést (már elmúltam 23), de elsősorban főiskolát-egyetemet keresek, ami nappali tagozatos hallgatói jogviszonyt ad. Tudom, hogy a felvételi-pótfelvételi időszak már lezárult, ezért kérem a segítségeteket. Tudtok-e olyan intézményt, ahova ezen kívül is lehet jelentkezni? Nyilván államilag támogatottra így,- megkésve- már nem vesznek fel, ezért is gondoltam a költségtérítéses formára. (max. 180.000 Ft/félév). Jó lenne, ha a sulit (kötelező, katalógusos órák stb.) munka mellett is tudnám végezni. Várom az ötleteket. Előre is köszönöm.


-nappali tagozatos hallgatói jogviszony

-nem túl drága (max 180.000 Ft/félév)

-munka mellett végezhető

-felvételi-pótfelvételi eljárás utáni



2013. aug. 26. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen felsőoktatási intézmény Magyarországon nincs, ne is keress, felesleges. Ugyanis nálunk nem az intézmények határozzak meg a jelentkezés és felvételi határidőket, hanem jogszabály. Hiába lenne még valahol pótfelvételi után is üres hely, akkor sem vehetnek fel ha megfelelsz a felvételi követelményeknek. (van elég pontod a szakra pl. annyi amivel pótfelvételin felvettek) November végén már hirdetik a keresztféléves képzésekre a felvételit, legközelebb akkor tudsz jelentkezni.

Szakképző iskolák esti tagozata tudsz még jelentkezni, az munka mellett végezhető. Igaz se nem nappali se nem felsőoktatás, de tanulási forma amit munka mellett lehet folytatni.

Apropó, ha dolgozok miért akarsz nappali képzést..az nem egyeztethető össze a munkával (ha csak nem valami nagyon különleges szabad időbeosztású állásod van akkor lehet)

2013. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!