Ebben az esetben lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
Megbuktam a pótvizsgán, de fejre ment az egész, igaz nem tanultam sokat de nem vagyok buta, és a százalék megvolt, lényegtelen a fontos az hogy iskolát váltok mindenképpen, és ott lehetek mondjuk egy fél évig magántanuló? hogy kipróbáljam az milyen? hirtelen jött ez az iskolaváltás, és jó lenne kicsit megszokni, meg összeszedni magam mert megviselt eléggé. Persze tanulnék itthon mindenféleképpen , de ezt így akármelyik iskolában kérhetem?
2013. aug. 26. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
suliban nem tanultál de majd otthon fogsz? jó vicc. amúgy próbáld meg de nem fogják megadni
2013. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért ne adnák meg ? évet ismételek tehát azt az anyagot tudom is, kivéve 1 tantárgyból amiből nem mentem át..
2013. aug. 26. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Komoly indok kell ahhoz, hogy magántanuló legyél, nem lehet az akárki. Nem fogják neked megadni.
2013. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ha elmegyek pszichológusnak és megmondom hogy szeretnék fél évet otthon tanulni?
2013. aug. 26. 21:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Szakvéleményt nem fog csak úgy írni rólad mert nincs semmi mentális bajod. Amúgy sem ő dönt erről
2013. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert mentális bajnak kell lennie hogy valaki magántanuló legyen?
2013. aug. 26. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, vagy más tartós betegség. meg versenyszerű sport miatt lehetsz
2013. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá mentális baj, azt csak azért válaszolta az előző válaszoló, mivel a pszichológust képbe hoztad. Komoly indok kell hozzá. Például tartós betegség, ami gátol abban, hogy bejárj, vagy kimagasló sportbéli teljesítmény, ami mellett nehéz az órák egyeztetése, stb.
2013. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és nem lehet valami indokot kitalálni? fontos lenne nagyon!!
2013. aug. 26. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Töriből nem mentél át?

Mi volt?

Mit nem tudtál?

2013. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!