Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanfolyamot tudok gimi...

Milyen tanfolyamot tudok gimi mellet végezni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok most lett meg a német nyelvvizsgám és májusban az előrehozott érettségim.(Angolul és franciául is tanulok)

A gimnázium mellett délutánonként milyen tanfolyamra ( pl. elsősegélyi) tudnák elmenni?

Vagy esetleg önkéntes munkát vállalni?

(nagyon szeretek tanulni és segíteni (itthon is én vasalok és takarítom a házat))

Ezek a dolgok később pozitívumok az önéletrajzban?

Lehetőleg győrben legyen és ne legyen túl drága (jogsihoz még nem vagyok elég idős és nagyon drága, de olyat lehet hogy most csak egy elsősegélyit csinálok? )



2013. aug. 26. 23:59
 1/1 anonim válasza:
ha jól tudom az elsősegély soha nem évül el.. De lenne egy olyan lehetőség a jogsinál, hogy első körben a kreszt csinálod és ha lesz úgy pénzed a gyakorlati órákat!
2013. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!