Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi történik ha nem megyek el...

Mi történik ha nem megyek el a pótvizsgára?

Figyelt kérdés
Matekból meghúzott a tanár, ma lenne a pótvizsga, de egész nyáron nem tanultam rá semmit. Kírughatnak ezmiatt? már 17 éves vagyok már nem vagyok tanköteles. betesznek évismétlésre? vagy autómatikusan kirugnak? aki td erről valamit írjon nekem ide köszönöm

2013. aug. 28. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Automatikusan megbuksz, tehát évismétlés.

De 17 évesen lehetne egy kicsit több eszed.

2013. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szüleid tudják?

Miért nem tanultál a nyáron semmit?

Gondolhattad, hogy úgy nem fog menni

2013. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha időben szóltál volna aszüleidneklegalább,lehet,

hogy fogadtak volna melléd egy magántanárt, akivel készülhettél volna-

2013. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudják a szüleim, egész családom tudja, új sulit kerestünk egész nyáron, és kiderűlt hogy a tanár volt a hibás, mert a fél osztályt megbuktatta velem együtt. Mindig tanított rendesen, magyarázni nem tudott, és amikor dogát iratott ve3lünk más feladatot tett bele, olyat amit nem is tanított, így a tanárt is elbocsájtják hehe
2013. aug. 28. 13:46
 5/7 A kérdező kommentje:
másik iskolába újrakezdhetem az évet? felvesznek úgy?
2013. aug. 28. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Megbuktál, ki nem rúgnak.

Másik iskolába átmehetsz, de nem kötelesek átvenni, az ottani igazgató dönti el.

2013. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Évismétlés biztos, beiratkozás nem. Vezetőtől függ.
2013. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!