Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet egyszerre több okj-s...

Lehet egyszerre több okj-s tanfolyamra jelentkezni, úgy hogy végül csak az egyikre megyek, vagy más javaslat az alábbi problémára?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy jelentkeztem egy okj-s tanfolyamra ahova szeretnék menni, szeptember 15-én indul, de előfordulhat(azért remélem nem fog) hogy nincs meg a kellő jelentkező és nem indítják. Ilyenkor mi a teendő, szeptember 15-én még jelentkezhetek máshova felvesznek utólag, vagy lehet olyat, hogy több helyre is jelentkezek. Csak azt meg furcsának találom kicsit, ha több helyre jelentkeznék és utólag mondom, hogy mégsem...

#OKJ #szeptember #eygszerre 2 #több okj
2013. aug. 29. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanfolyam?
2016. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melyikbe jelentkeztél?
2016. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!