Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti gimi után mehetek felsőfo...

Esti gimi után mehetek felsőfokú szakképesítésre?

Figyelt kérdés

Eddig szakközépiskolába jártam de nagyon rossz volt és most az utolsó évemet estin fogom tölteni, mivel nappalira már sehol sem vettek volna fel az utolsó év miatt. Tudom hogy hülyeség volt de higgyétek el muszáj volt, szóval itt ne ezt taglaljuk légyszi.

A kérdés hogy év végén rendesen megírják az utolsó évre a bizonyítványom? Na mert ugye az utolsó és az előtti év is beleszámít a felvi pontokba. Szóval ugye nem csak az érettségimet nyomják majd a kezembe?

Mert azt tudom hogy az érettségi ugyanolyan lesz mintha akárhol másutt csináltam volna.

Végül pedig egy utolsó kiegészítő kérdés: Attól hogy felnőttképzésből jövök(az esti tagozat ugyebár az) attól még ha felvesznek ugyanolyan diák leszek a suliban mint aki gimnáziumból jött?

Segítségeteket köszönöm!



2013. aug. 31. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyítványod ugyanúgy lesz, attól, hogy estin tanulsz még jegyeket kapsz. Ha nem lenne bizonyítványod akkor érettségire se mehetnél. Szóval minden ugyanúgy lesz, de felsőfokú szakképesítést szerintem felesleges csinálnod, inkább csinált meg egy alapképzést! :)
2013. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan az előírt pontszámod, akkor mehetsz fsz-re.
2013. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én estiről eltére megyek, szóval oda mész, ahova szeretnél.
2013. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek :)

Viszont felmerül a kérdés, hogy érdemes-e fsz-t választani.. :/

Sehol sem írnak róla valami jókat.. Alapra már semmiképpen nem mennék, csak valami komolyabbat akartam egy okj-nál.. :/

Egyáltalán az elvégzése után van valami előnye hogy fsz-t csináltál sima okj helyett? Külföldön például elfogadják?

Ez már nem idevág tudom ne haragudjatok de... félek az egésztől.. Jelenleg nekem úgy néz ki kb. az egész, hogy nem lehet jól dönteni..

2013. szept. 1. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!