Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Volt már valaki úgy, hogy 8....

Volt már valaki úgy, hogy 8. után ott hagyta az iskolát és rá pár évre esti tagozaton megcsinálta az éretségit vagy a szakmát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 07:55
 1/4 anonim válasza:
8. után továbbmentem csak sajnos matekból megbuktam így otthagytam a középsulit elmentem egy okjra megcsináltam levizsgáztam és most beíratkoztam egy 2 éves esti érettségire
2013. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt megnézem, hogy 8. után hogyan hagyod ott az iskolát... Tekintve, hogy 16 éves korodig tankötelezett vagy (korábban 18), ez csak úgy működik, ha 16 éves korodig folyton buksz az általánosban. De akkor meg nem vagy azon az értelmi szinten, hogy valaha leérettségizz (ami hosszú t-vel írandó).
2013. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Év vesztes vagyok így betöltöttem a 16-ot

senki nem mondta hogy ott akarom hagyni csak érdekelt

Ha nem szolsz hogy 2 t akkor modt hülyén halok meg

és sorry a mostani hibákért is

2013. szept. 2. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
De nyolc általános végzettséggel kevesebb szakma tanulható mint tíz osztályos végzettséggel
2016. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!