Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akika gimit is elvégesztétek...

Akika gimit is elvégesztétek már mit gondoltok az általánosban vagy a gimiben volt nehezebb othagyni a sulit? értitek h gondolom nem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan kérdezed?

Mindkettő hihetetlen felemelő érzés volt.

2013. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a gimit, nagyon sajnáltam hogy vége, most is szívesen újrakezdeném (idén érettségiztem, most kezdem az egyetemet, persze azt is nagyon vártam/várom már). Persze a barátaimmal fogom tartani a kapcsolatot, de hiányzik maga a hangulat, a tanárok, a programok, a közösség.

Az általános se volt rossz, de ott örültem hogy vége, mert már 8. második féléve túl laza volt, meg mindenki várta már az új sulit, megvolt hogy hova vettek fel, stb., és a társaság se volt olyan hű de szuper. Mondjuk 9.-ben azért hiányzott a sok ismerős arc, de aztán megszoktam a gimiben, és ott sokkal-sokkal jobb volt.

2013. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az általánost boldogan hagytam ott, a gimit nagyon sajnáltam, szerettem oda járni, hiába volt néha bosszúság meg idegeskedés, én nagyon szerettem ott a légkört, idén ballagtam, már csak egy szép emlék marad :/
2013. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Általánosban az iskolát szerettem, a hangulatát, amilyen az épület volt, de az osztálytársaimat nem igazán. Csúfoltak, csak pár emberrel voltam jóban.Van akivel alig beszéltem.


A középsulit imádtam, bár az első évem elején nem tetszett annyira, de utána ahogy jobban beilleszkedtem és jobban megismertem mindenkit, már nagyon jó volt! Majdnem mindenkivel jóban voltam és szerettem az osztályommal lenni.


Mindkét ballagásomon sírtam, de az általános sulison talán a megszokott közeg elvesztése miatt, és az egyetlen barátnőm elvesztése miatt, viszont a középsulison az osztályom miatt, meg a suliban szerzett barátok miatt, hogy már nem lesznek olyan napjaim, mint ott.

2013. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!