Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi vagyok,8. osztályos...

Szegedi vagyok,8. osztályos és tudni akarom hogy a a Vasvári Pál tagintézményben még mindig van ingyenes felvételi előkészítő nyolcadikosoknak? Mert utoljára ezt 2011-ben írták (többi lent)

Figyelt kérdés
[link] és nem tudom van e még?! Köszönöm előre is

2013. szept. 7. 12:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket telefonon
2013. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Illetve ott van az az email-cím is.

Oda írj érdeklődő levelet.

2013. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szia. Én Vasváris diák vagyok és úgy tudom lesz... :) [link] A honlapot nézd, fent vannak az információk. :) Amúgy ide szeretnél középsuliba jönni, vagy csak előkészítőre?
2013. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát nem tudom még hogy adódik mert a tanulmányi eredményem nem az igazi de azért igyekszem belehúzni.. Köszi szépen a linket:)
2013. szept. 14. 13:42
 5/26 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Egyébként, ha ide is szeretnél jelentkezni és van vmi kérdésed, nyugodtan írj privátot. :) (am 9.-es vok...)
2013. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy tavaly én is jártam előkészítőre ide a Vasváriba és nekem sokat segített... :)
2013. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen elmegyek ha van még hely.. Már jelentkeztem az oldalon nem tudom ér a valamit, van e még hely! de azért majd még lehet felhívom őket a jövőhéten!
2013. szept. 14. 17:34
 8/26 anonim ***** válasza:
Oké :) Egyébként annak idején kaptam egy emailt, hogy szeretettel várnak előkészítőre... Lehet, hogy neked is küldenek, ha van még hely. De én tavaly úgy vettem észre, hogy utólag is jelentkeztek még páran ott helyben és ők is járhattak. :) Most nem tudom hogy fog ez menni.
2013. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Megkaptam a levelet!^^ Köszönöm a segítségedet!:)
2013. szept. 18. 15:06
 10/26 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Nagyon szívesen! :) Am majd leírod ki tartaja Neked az előkészítőt? Kíváncsi vagyok^^
2013. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!