Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem mellett levelezősön...

Egyetem mellett levelezősön végezhetek OKJ szakképzést ingyen ha még nem vagyok 21 éves és nincs semmilyen szakmám eddig?

Figyelt kérdés
[link] itt azt írják hogy igen de én eddig úgy tudtam hogy nem ti mit tudtok erről?

2013. szept. 7. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen végezhetsz. Okj szakképzések általában vagy nappali vagy esti képzések(levelező nagyon ritka). Sőt az esti képzésnek nincs korhatára, akinek még nincs okj képzettsége annak ingyenes 21 éves sor után is. Egyszerre egyetem mellett is végezheted, ha időbe a két képzést össze tudod egyeztetni. (én is egyetem mellett csinálom, igaz én levelezős vagyok egyetemen, és estis okj-n, elmúltam 21 régen, de mindkettő ingyenes)
2013. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!