Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkát válasszak,...

Milyen munkát válasszak, ahhoz hogy mindkettőnknek megfeleljen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy jövőre érettségizek,így nincs sok időm arra,hogy eldöntsem mi is legyek.

Gondolkodtam az óvónőn,de külföldön is szeretnék élni(London környékén),egy ideig tuti,így ott ezzel nemtudok elhelyezkedni,meg gondolom a fizetés se valami magas..

A rendőröknek mennyi idejük van a családra és mennyit keresnek?Bár aztse tudom,hogy lehetek e rendőr 153cm-es magassággal.

Valami olyan munka kellene amivel külföldön is eltudok helyezkedni,de a családra is jusson elég idő.

Érdekelnek a gyerekek,a parancsolgatás,az emberi biosz(a növények,állatok nem),szeretem hallgatni a másik embert.

Nem szeretnék egy irodában gubbasztani és a képernyőt nézni és olyan sok időt se tanulhatok,max 2-3 év,hisz külföldre is akarok menni,családot,ilyesmik.

Valami munkajavaslatok,hogy minek mehetnék?


Előre is köszönöm!


'7/L



2013. szept. 12. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Külföld és nem babysitter vagy pultos, takarítóként akarsz kimenni, és érdekel a másik ember, és biológia azon része ami az emberrel foglalkozik akkor egészségügyi pályát válasszál, azzal biztos állásod lesz Angliában és jól megfizetik. pl. gyógytornász,orvosdiagnosztikai analitikus képalkotó szakiránya, diplomás ápoló vagy okj ápoló.

Konduktor ami még nagyon keresett Angliában. Igaz ezek nem 2-4 éves szakok hanem 4 éves képzések egytől egyik.

Amiket te írtál az óvodapedagógus szak 3 év, de nem leszel egy keresett külföldön, nem tudsz majd elhelyezkedni ezzel a szakkal, rendőr külföldön nem lehetsz csak akkor ha megszerzed az állampolgárságot is, ugyanis a rendőr állásnak az feltétele minden országban. Ha Magyarországon végzel mint rendészeti szakközépben érettségi után az 2 év, de akkor a felvételkor azt is aláírod, hogy elhelyezkedsz itthon, dettó ha rendőrtisztként egyetemi alapszakon végzel, úgyhogy erről tegyél le. (egyénként 153 cm.el nem lehetsz rendőr egyénként sem)

2013. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyógypedagógusra gondoltam. Megérné?
2013. szept. 13. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Nézzél szét a külföldi álláshirdetések között, milyen szakembereket keresnek Magyarországról.

Még sosem láttam hogy gyógypedagógust keresnének Mo-ról.

Vannak diplomák amik egy az egyben könnyen elfogadják külföldön, de a gyógypedagógus nem tartozik közéjük.

2013. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!