Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A divatszakmába való "befutásn...

A divatszakmába való "befutásnak" mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Művészeti liceumba járok grafika szakon, most leszek utolsó éves.

Egyetemen szeretném tovább folytatni tanulmányaimat, csak nem tudom , hogy milyen szakon. A tanáraim nagyon a divat felé irányitanak, mondván, hogy fekszik nekem, de én eddig grafikára készültem.

Igazából én is érzek vmi vonzódást a divat szakma felé, csak azt nem tudom, hogy mennyi az esélye annak, hogy el is tudjak helyezkedni benne ( jól) .

Inkább a grafikát kéne választanom ?



2013. szept. 14. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A divatszakma szük belterjes réteg, oda szinte születni kell, elvégezhetsz akármilyen iskolát, nem fogsz munkát kapni ha nem felelsz meg bizonyos feltételeknek.
2013. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem inkább a grafikát válaszd, mert jól írta az előttem lévő, a divat szakmába születni kell. Lehetsz bármilyen tehetséges az esélyeid valahol 0% és 0,0001% között mozognak. Sajnálom, de ez az igazság. Meg lehet próbálni, de szerintem pénzkidobás. Légy boldog a grafikával és otthon hobbi szinten nyugodtan foglalkozhatsz a divattal, nem akadályoz meg benne senki.

Sok sikert kívánok neked!

2013. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!