Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz-tesi tanári szakkal...

Földrajz-tesi tanári szakkal mit érhetnék?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen szerernék tanár lenni, a földrajz szakot céloztam meg elöször, de nem tudom milyen munka lehetőség lenne utána, ezért gondoltam, hogy kellene mellé még valami pl egy tesi, de ezzel a kettővel mit dolgozhatnék a tanárin kivül PTE-TTK.

2013. szept. 16. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmehetsz titkárnőnek/titkárnak vagy adminisztrátornak, ill. végezhetsz bármilyen munkát, amihez nem kell diploma. De akkor meg minek járnál?

Akkor menj tanár szakra, ha tanítani akarsz. Egyébként totál felesleges idő és energia. Csak azért ne menj oda, mert ott meleg van, jó a társaság és még 5 évig nem kell dolgoznod.

2013. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogyha földrajz szakra mennék akkor meg önmagában milyen munkalehetőségem lenne ?
2013. szept. 16. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi

Legalább valami nyelvszakot csinálj mellé

2013. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a földrajzot, de nagyon sürgősen.
2013. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!