Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kell átjelentkezni...

Hogyan kell átjelentkezni másik egyetemre, de ugyanerre a szakra, amin vagyok, államilag támogatott képzésre?

Figyelt kérdés
Most a DEGYFK Csecsemő-és kisgyermeknevelő szakára járok, de tavasszal átszeretnék jelentkezni az ELTE-TOK ugyanerre a szakára. Néhány dolognak már utána néztem, a papíroknak, hogy miket kell leadni, meg annak is, hogy kell átjelentkezési és kreditátvételi kérelmet is benyújtani. Ezzel kapcsolatban nem tudom, hogy amik ebben az iratokban az ügyintéző által kijelölt dolgokat kivel kell kiöltetnem? Az itteni TO-sokkal? Az indokom meglenne, hogy miért mennék át, hisz itt kollégista vagyok, és amúgy meg Nagykőrösön lakok és anyagi szempontból is sokkal jobb lenne, ha ott folytathatnám a tanulmányaimat. Valamint édesanyám is beteg, pestre meg mindennap feltudnák járni vonattal az órákra, de közben meg tudnám ápolni anyukámat. Valamint még azzal is problémám van, hogy még nem sikerült a nyelvvizsgát megcsinálnom, az nem volt konkrét feltétel az átjelentkezéshez, de gonolom azt előnybe részesítik, akinek van. Mit gondoltok? Átvennének ugyanúgy államira?Azt még hozzáteszem, hogy az I.félévem átlaga 4,78 volt a II.félévemi pedig 4,89. Az ottani DÉKÁn dönt róla.

2013. szept. 18. 16:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!