Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik főiskolát ajánljátok,...

Anonymus7 kérdése:

Melyik főiskolát ajánljátok, BKF vagy a Szolnokit?

Figyelt kérdés
Az biztos hogy turizmus-vendéglátás szakon szeretnék tovább tanulni.Első sorban annak a véleményére lennék kíváncsi aki elvégezte vagy még tanul ezen a szakon.Szóval ,hogy milyen a közösség( tanárok,ilyenek..,segítőkészek e)oktatás minősége,követelmények (mennyire szigorúak),iskola elvégzésének nehézsége és végül melyik volna a jobb a levelezőin vagy nappalin elvégezni?

2013. szept. 19. 19:29
 1/2 anonim válasza:
Tanulni mindenhol kell, és a Szolnokin is vannnak jó lehetőségek!Ha megteheted, járj nappalira, ha Bp-n végzed, munkát is találsz mellette, ami gyakorlatnak jó, és pénzt is kereshetsz. Jó kezdete a felnőtt életnek, ha nem csak a családod pénzét költöd!
2013. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a BKF, turizmus szak szempontjából az egyik legjobb fősuli. Én odajártam, bár nem erre a szakra, de nagyon kiterjedt a kapcsolatrendszere a sulinak, rengeteg céggel állnak kapcsolatban, szállodalátogatásokat szerveznek, van tankonyha, minden modern és jól felszerelt, szóval tényleg csak ajánlani tudom.

Ja és nagyon a szakirányok: [link]

Tanulni mindenhol kell, máshogy nem lehet elvégezni, de szerintem a tanárok alapvetően segítőkészek, bár szerintem mindenhol szokott lenni kivétel.

Azt viszont Te látod, hogy nappali, vagy levelező. Ha akarsz mellette teljes munkaidős állást, vagy messze laksz, akkor inkább levelező, mert ott hetente hétvégente van oktatás. De ha be tudsz járni egy héten többször is, akkor mehet a nappali.

Sok sikert :)!

2013. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!