Tanul/t valaki az SZFI-n?

Figyelt kérdés
érdekel a filmezés és arra gondoltam h elvégeznék egy tanfolyamot itt az SZFI-n. megéri az árát? lehet vele kezdeni valamit utána?

2013. szept. 22. 10:41
 1/7 anonim válasza:

Igen, sajnos...


Nagyon rossz iskola... csak a pénz kell nekik, cserébe semmit nem adnak... bárki mást is nyugodtan megkérdezhetsz....

2013. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uh :s
2013. nov. 12. 07:37
 3/7 anonim válasza:
36%
igen sajnos, volt benne részem.. lenyúlnak egy csomó pénzel és nem adnak érte semmit. csaló, tolvaj banda az egész iskola, az igazgatóval az élen... én most döntöttem úgy, hogy otthagyom ezt a trágyadombot, de még azért is fizetnem kell, hogy kiiratkozhassak.. ráadásul behajtócégeket kérnek fel, ha esetleg úgy döntesz, hogy nem fogsz fizetni a semmiért... semmit nem tanítanak, 0 a színvonal...kerülje azt az iskolát aki csak tudja!!! én mindent megteszek azért, hogy az emberek ne dőljenek be nekik és hogy csődbe menjenek!
2014. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kösz az info-t -
2016. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Véletlenül néztem meg ezt az oldalt. A szerkesztőktől szeretném kérdezni,hogyan tehetnek közzé és tarthatnak fenn évek óta ilyen választ: "én mindent megteszek azért... hogy csődbe menjenek"? Szerintem ez nem vélemény, hanem nyílt szándékú erkölcsi és anyagi károkozás. Az ilyesmi nyilvánosságra hozatala nem bűncselekmény? Továbbmegyek, ha az oldal egy ilyen nyílt szándékú károkozást évekig nyilvánosságra hoz, azért nem maga az oldal felelős? Melyik hatóság ellenőrzi az ilyen tartalmakat? Mert az iskolákat rendszeresen ellenőrzi szinte minden hivatal. Na, meg évről évre több mint száz új tanuló és a szakma élvonalából érkező tanárok. Rosszindulatú emberek mindig akadnak. Kérdés, hogy itt miért adnak ennek teret és ebben az esetben meddig biztosítanak még nyílt fórumot a szántszándékos lejáratásra?
2017. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Színház és Film Intézetben (SZFI) és a fenntartásában lévő Színház- és Filmművészeti Szakgimnázium és Technikumban (SZFI SZGT) jelenleg évente 200-250 tanuló tanul, legalább 40 szakon, kis létszámú osztályokban. A Pécsi Tudományegyetem Művészeti karával közös 10 egyetemi képzésük is van Budapesten, az SZFI-ben. Mindez a tanári gárdát is magasabb szintre emeli, számos közismert művész és szakmai vezető tanít náluk, a képzéseik rokon területekkel összehangolása pedig teljesen egyedi lehetőségük. Mivel szakmai utánpótlás nevelést végeznek, sok gyakorló szakmai partnerrel működnek együtt, komolyan veszik magukat és abszolút ezt várják el a jelentkezőiktől is. Persze, a szakképzésben mindig akadnak olyanok, akik eltűnnek, aztán az iskolát hibáztatják. Az SZFI nagy számú képzést visz, évről évre fejlődik és a külső vizsgabizottságok rendszeres értékelése szerint kifejezetten magas szakmai színvonalon végzi az oktatást. A hírek szerint ősztől a belvárosba, a Váci utcába költöznek, saját stúdiószínházzal, azért ez sem mindegy.
2022. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy 9 éve -amikor a kérdést feltették- milyen volt, azt nem tudom. Viszont idén a HSC Stábiskolából és a Lumiere ből jöttek át ide tanulni filmes képzésekre, mert itt magasabb óraszámban tanítanak. Egyetemi diplomát adó képzésük is van már 6 éve. Azért ez alapján nem mondanám, hogy "semmit nem adnak" a tandíjért cserébe....
2022. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!