Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova mennyek tovább tanulni?

Hova mennyek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek építészeti szakon de ideje lenne eldönteni merre megyek tovább. Az építészetbe sok lehetőséget láttam de az már nem ütőképes. Ha csak lehet szegeden tanulnék tovább. Érdeklődési köröm a számítástechnika, fizikai valamint kisebb mértékbe biológia és matematika. Főleg reálos vagyok össz átlagba nem teljesítettem 4 egész alatt.Persze érdekem (ha csak lehet) hogy keresett legyen a szakma vagyis el tudjak vele helyezkedni. Egyetemi szinten gondolkodok elsősorban de minden javaslat érdekel. Ha ajánlotok valamit légyszíves írjátok oda a követelményt (ha van pl.:emelt matematika érettségi és hasonlók) vagy linkeljetek konkrét oldalakat ahol utána tudok járni a dolgoknak. Lehet hogy az interneten sok a tovább tanulásról az oldal de nehéz kiszűrni ami kell és csak ezért írom itt kérdésbe.

2013. szept. 25. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Felvi.hu-n nézegess. Kb. minden szaknak a leírása és követelményei is fent vannak.
2013. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Visszamehetnél általános iskolába is, hogy megtanulj helyesen írni. :)
2013. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!