Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Most vagyok 8. os...

Mi legyek? Most vagyok 8. os és most félévkor szakmát kell választanom! Mindenféle képpen középiskolába szeretnék menni!

Figyelt kérdés
most vagyok 8.os és most félévkor szakmát kell választanom!Mindenféle képpen középiskolába szeretnék menni!De nem tudom milyen szakmát válasszak olyat szeretnék ami nem unalmas és jól keresek jó vagyok szinte minden tantárgyból, de a matek és fizika nem az erősségem de azt is megoldom!Nem szeretnék unalmas állást (orvos,rendőr) 14/L

2013. szept. 26. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok:érdekel a fotózás,szervezés...jó vagyok az irányításban tervezésben...szeretem a vezető pozíciót de jó csapatjátékos vagyok
2013. szept. 26. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kell... Majd gimnázium 4.ben kell.
2013. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Az, hogy matekból és fizikából nem vagy jó az csak azt jelenti, hogy nem szeretsz tanulni, az összes többi tantárgynak pedig van egy humánosabb órán is tökéletesen elsajátítható része. A matekhoz és a fizikához könyök és fenék kell.

Az meg, hogy érdekel a fotózás? Tükörreflexes géppel egy újszülött és tud jó képeket csinálni...

A fotózás és hasonló digitális képzőművészet két kategóriára osztható. Az egyik a kultúra, a másik pedig az olyan fotózás aminek érted a szakterületét, extrém sportok fotózása, természetfotózás.

A kultúrához művészettörténetet kell tanulni és nem is biztos, hogy lesz állásod, mert a kultúrára már lassan nincs igény, a másikhoz pedig kapcsolatok kellenek, elkezded most, aztán publikálsz aztán TALÁN lesz valami.


Ha a tervezés, irányítás érdekel, akkor mérnök szakok jók, ahhoz viszont kell a matek vagy a fizika, vagy mindkettő. Persze nem a dedós 3 éves általános iskolás anyag, hanem az emelet szintű érettségi erősen ajánlott.

2013. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj gimnáziumba. Ha tényleg 5- ös tanuló vagy. Matekból és fizikából, ha 'csak' 4-es vagy, nyugodtan kérj segítséget akár magántanártól... Ez a két tantárgy pont nem fenék kérdése, hanem jó tanáré. Még olyan fiatal vagy, bármi lehet belőled, nem kell most döntened!
2013. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Orvos, rendőr nagyon unalmas munka lehet.
2018. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!