Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lenne érdemes albérletet...

Hol lenne érdemes albérletet keresni?

Figyelt kérdés

Ha minden jól fog sikerülni, akkor a következő tanévtől az ELTE és Corvinus hallgatója leszek párhuzamosan és azt szeretném megkérdezni, hogy hol lenne érdemes albérletet keresnem?(se túl drága ne legyen, viszonylag messze se legyen és a közbiztonság is elfogadható) Igazából eléggé tanulós és rendszerető vagyok, így kézenfekvő lenne egy garzon bérlése. Esetleg könnyen találhatnék olyan lakótársat aki főleg tanulni akar és nem bulizni?


Köszönök szépen minden segítséget!:)



2013. szept. 27. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd egyszerre egy eljárásban csak egy helyre vesznek és vehetnek fel. Tehát már most hallagatónak kell lenned valamelyik egyetemen, hogy jövőre két helyen is hallgató legyél.

Eltének több kara van, ezért rengeteg épülete városszerte.

Melyikben lesznek az óráid?

Corvinus is két központú egyetem. Itt is melyik?

2013. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
biztosítási és pénzügyi matematika szakra megyek, és a két egyetem hirdeti meg egyszerre ezt a szakot(matek az elte-n, közgáz a corvinuson). Gondolom az ELTE-nek vmilyen term tudós épülete a Corvinusnak meg hát nem tudom a közgázos épülete.:)
2013. szept. 27. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egyedül laknék, ha megengedheted magadnak. 50-55 körül lehet jó garzont bérelni + rezsi.

Belvárosi lakást nézz mindenféleképpen. pl. minkét helyhez közel van az a VIII. ker. Corvin negyed új lakásai, de azon a környéken bármelyik új építésű lakás jó lehet neked, mert mindkét suliba átszállás nélkül 10 perc alatt ott vagy innen.

2013. szept. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
esetleg van másnak még más ötlete/véleménye?:)
2013. szept. 28. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a 9. kerületben lenne jó neked, és ott is a 3-as metró vonala melletti utcákból kellene lakást bérelni vagy szobát. Corvinus nekem 25 perc ha minden késik, ELTE meg 20 perc.
2013. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Oktogon környéke. 10-15 perc alatt beérsz négyes/hatos villamossal és minden üzlet 100 méteren belül van.Jó a közbiztonság.Aki matekra megy annak nem lesz sok ideje bulizni.Ilyen lakótársat keress.
2013. okt. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Közgáz campus Pesten van, a TTK meg Budán. Én Lágymányoson gondolkodnék, vagy legalábbis a XI. kerület Gellért tér-Móricz Zsigmond körtér környékén. A Szabadság hídon pár perc alatt átérsz a közgázra, és a TTK is egy köpésre lenne. A közbiztonság nagyon jó, meg amúgy is kellemes környék. Én közgázosként a Gellért tér környékén lakom, 10 perc alatt besétálok, vagy 5 perc villamossal. Van 3 lakótársam, de egyáltalán nem zavarnak a tanulásban, külön szobákban vagyunk és ha zavarnának is el lehetne intézni annyival hogy bevonulok a könyvtárba, ott síri csend és nyugalom van :D az Oktogonhoz meg a Corvin negyedhez nincs amúgy közel a TTK, bár tény, hogy közlekedés szempontjából nem rossz a 4-es 6-os vonalán lakni.
2013. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!