Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne elmennem a...

Érdemes lenne elmennem a szakközépiskolából?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szakközépiskolába járok most kezdtem a második évet.

Első az nyelvi előkészítő volt.

Így még át tudok majd menni másik szakközépiskolába.

Anyámék azt akarják, hogy mennyek át mert kemény lesz az elektronika és a matek sem megy annyira.

Meg mondjuk az osztály társak sem a legjobbak semmiféle szempontból. Utálom a helyet meg az iskola környékét is ,de már megszoktam és nem szeretnék elmenni mert ha elmennék ott már minden ki ismerné egymást és csak én nem ismernék senkit, túl nagy lenne az idegesség.Meg úgy nehezebb lenne beilleszkedni.



#szakközépiskola #új szakközépiskola.
2013. szept. 29. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:
mindenki*
2013. szept. 29. 16:26
 2/4 A kérdező kommentje:
És fenn áll a lehetőség , hogy ott sem lenne jó.
2013. szept. 29. 16:27
 3/4 anonim válasza:
2-3, sőt akár 1 hét alatt is be lehet illeszkedni. Én szinte már az egész iskolát megismertem, nincs olyan szembejövő ember aki nem köszönne rám, meg hogy mizu. Évfolyamtársakkal puszi-pacsi, osztálytársakkal méginkább.
2013. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem abból a szakközépből már letudva sztem mert az oszt társaim vadállatok voltak.
2013. okt. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!