Melyik gimnázium a jobb?

Figyelt kérdés
Dunakesziről járnék be. A Babits és az Ady között vacillálok. Mindkettő jónak tűnik. Az Ady mondjuk messzebb van(kb. 1 óra tömegközlekedéssel, míg a Babits csak fél). Én amúgy max. pontot viszek mindenhova, mert kitűnő tanuló vagyok, de azért a felvételim tuti nem lesz olyan jó, pláne a matek... Mindkét gimiben az angol nyelvet szeretném emelt szinten tanulni. Kinek milyen tapasztalatai/véleménye van?

2013. szept. 29. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Az Ady nagyon jó iskola, normálisak a diákok, rendesek a tanárok, kedvesek is. Igyekeznek nevelni, és tanítani is egyszerre és emellett igyekeznek partnerként kezelni. Én 9.NYekes vagyok most kezdtem az Adyt. Nagyon szeretem, mert jó a morál. Sok angol tanár tanít, jobb csoportos vagyok. Egyik osztálytársam is Dunakesziről jár be, rendesen beér 6-kor kel. A pont nem számít, de azért 60 fölött igyekezz elérni valamit :) A nyekes osztályok szoktak a legjobbak lenni ! Sok sikert a felvételire való felkészülésre, és válaszd az ADYT!
2013. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Babits jóval erõsebb szinten tanít, jobb színvonal.. a közössègi èlet mindkettõben magas, babitsban talán több közösségèpítõ programot szerveznek. a nyelv az mindkettôben erõs, ha angolt kezdõ szintrõl tanulod menj az ady nyekes szakába, egy èv alatt kihoznak egy kb középfokot, ha règebben is tanultál, menj a babitsba itt 10.re felsõfokú az angolszakon, a sima haladóban 10.re közèpfokú. sok-sok nyelvet lehet tanulni második nyelvkènt spanyolt, franciát, olaszt, nèmetet ès oroszt.. kètesèlyes milyen tanárt kapsz mert a tanàrok mindenkèppen jók, csak nem biztos h neked is beválik.. szóval szerintem ha a babits közelebb van, azt írd be elsõnek.. ide sokkal nehezebben vesznek fel, h ha ide nem vesznek be akkor ott lesz mentõövkènt az ady.. úgy mondom h az ady egy közèpszerû iskola, a babits meg jó iskola ()
2013. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nah folytatom mert rossz gombot nyomtam meg.. szóval tanulási szempontok szerint jó a babits, az ady közepes.. szóval megdögleni a tanulásban egyikben sem fogsz, de egy kitünõátlaggal szerintem ne egy közèpszintû iskolát jelölj be.. :) de te tudod, h inkább jobb tanulòk vagy közepes tanulókkal szeretnèl lenni, mindkettõnek megvannak a saját elônyei ès hátrànyait (: de ha az egyik bejön akkor mindenkèppen szólj, h melyik :D hajráá
2013. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítenek és már kezd kialakulni, miket jelölök majd meg. :) Mindegyik választ felpontoztam :D
2013. okt. 7. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
melyiket jelölöd?:3
2014. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Babitsot első, az Adyt meg második helyen:)
2014. jan. 28. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!